MediaCat

Brandfocus’tan sektöre merhaba

Brandfocus, marka ve kurumlara iletişim danışmanlığı ve iletişim yönetimi alanlarında hizmet verecek.

İletişim danışmanlığı ve iletişim yönetimi alanlarında hizmet veren Brandfocus faaliyetlerine başladı. Odağına teknoloji ve yeni dünya iletişimini alan ajans, günümüz değişim koşullarında doğru analizlerle esas ihtiyaç ve süreçlere odaklanarak, daha etkili ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmeyi hedefliyor. Geliştirdiği tescilli “Öğrenen Marka İletişimi (Learning Brand Communication®)” iş modeliyle de sürdürülebilir bir anlayışla marka, ekip ve hizmet olarak bütünsel gelişimi ve dönüşümü esas alıyor.

Brandfocus Ajans Başkanı Tülin Çeneli Dönmez, “Brandfocus’un odağında markalar için bugünü ve geleceği yenilikçi yaklaşımla ele alan bir iletişim yönetimi anlayışı var. Çünkü bugünün dinamikleri, bize göre değişimin klasik tanımı çerçevesinde yapılan değerlendirmelerden çok daha fazlasını gerektiriyor. Her bir iş ortağımıza, tamamen kendi dünyalarına özel geliştirilmiş, öğrenen ve sürekli gelişen marka iletişim stratejileri sunuyoruz. İletişim alanında bugünün ihtiyaçları, geleceğin öngörüleriyle geliştirerek sunduğumuz yenilikçi yaklaşımımızla, uzman ve tutkulu ekibimizle, daha verimli ve yaratıcı çalışmalara odaklanmış projeleri hayata geçirmek için heyecanlıyız” dedi.

İş ortaklarına stratejik marka yönetimi, kurumsal itibar ve algı yönetimi, odaklı marka iletişimi, yapay zeka ile paydaş iletişimi, yeni nesil lider iletişimi, risk ve kriz iletişimi, sürdürülebilirlik iletişimi, yaratıcı proje geliştirme ve uygulama hizmetleri sunan Brandfocus’un iş ortakları arasında General Mobile, Skytech, iRobot, Wilo, Architecht, Escar, varmıarttıran, pudo, ozan, Gençpa, Realtor Global, ICF Türkiye, edvido gibi marka ve kurumlar yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.