MediaCat

Elon Musk Twitter hatıralarını satışa çıkaracak

Eski ofis tabelaları ve eşyaları açık artırmada satılacak.

Twitter’ın X olarak yeniden markalaşmasının ardından Elon Musk, genel merkezdeki Twitter tabelalarını ve ofis eşyalarını açık artırmaya çıkarıyor.

Önümüzdeki ay gerçekleşecek açık artırma için seçilen isim “Twitter Yeniden Markalaşıyor: Hatıra Eşyaları, Sanat Eserleri, Ofis Eşyaları ve Daha Fazlasıyla Çevrimiçi Müzayede”. Satılacak 584 parça arasında kuş şeklindeki sehpalar, DJ kabini, çokça müzik aleti, tabelalar, yağlı boya tablolar, masa, koltuk ve sandalyeler, mutfak aletleri bulunuyor.

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın Kasım 2012’de yeniden seçildiğinde paylaştığı ve o zamanlar platformun en çok beğeni alan paylaşımı olan tweet anısına yapılan tablo ve Ellen Degeneres’in 2014 Oscar selfie’si de açık artırmada satılacaklar arasında.

Açık artırmada tekliflerin alınmasına 12 Eylül’de başlanacak ve iki gün sonra açık artırma sona erecek.

Twitter’ın San Francisco’daki genel merkezine ait yüzlerce eşya bu yılın başlarında açık artırmaya çıkarılmış, en yüksek teklifi 100 bin dolarla kuş logosundan bir heykel almıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.