MediaCat

Brand Week Istanbul 2023’e geri sayım başladı

Yılın en ilham verici haftasının bu yılki programına ilişkin detaylar, bugün Restoran Modern’de gerçekleşen basın toplantısında paylaşıldı.

EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar buluşması Brand Week Istanbul’un 11’incisine sayılı günler kaldı. 6-10 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” temasıyla gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul; bu yıl yine sanatçılar, felsefeciler, teknoloji uzmanları, ekonomistler, iş dünyası liderleri ve yaratıcı zihinleri bir araya getirecek.

Etkinliğe geri sayım heyecanı, bugün Restoran Modern’de gerçekleşen özel bir buluşmayla basın mensuplarıyla da paylaşıldı. Kapital Medya ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada etkinliğin mimarı, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan Brand Week Istanbul’un bu yılki programına dair kapsamlı bir sunum yaptı.

Keynote konuşmacılar arasında Uğur Yücel, Richard Hammond, Mark Adams, Kathleen Finch, Guy Standing, Diana Verde Nieto, Vikas Swarup ve Fatih Altaylı gibi isimlerin yer aldığını paylaşan Özkan, konuşmacıların yüzde 40’ının, katılımcıların ise yüzde 15’i yurtdışından geldiğini paylaştı. Özkan’ın aktardıkları arasında etkinliğin son 10 yılına ilişkin önemli veriler de vardı. Bugüne dek 30 ülkeden 5 binin üzerinde konuşmacının ağırlandığı ve 1500’ün üzerinde marka işbirliğine imza atıldığı bunlar arasındaydı.

Etkinliğin ardında çok katmanlı bir süreç yönetimi olduğunu söyleyen Özkan, her yıl Brand Week Istanbul için yüzlerce araştırma ve raporun incelendiğini, her endüstriden yüzlerce liderle görüşme yapıldığını, ulusal ve uluslararası etkinliklerin takip edildiğini, yeni yeteneklerin keşfedildiğini ve her sponsorun talep ve ihtiyaçlarına özel projeler üretildiğini anlattı.

“Adında İstanbul geçen bir etkinliğin, bu şehre özgü tüm kültürel birikimlerle globalleşmesi yakın gelecek planlarımız arasında” diyen Özkan, sunumunun ardından misafirlerin sorularını yanıtladı.

Brand Week Istanbul 2023’ün konuşmacıları, sertifika programları, etkinlik alanının yerleşimi ve ulaşım imkânlarına ilişkin tüm merak ettikleriniz için siz de brandweekistanbul.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.