BP Türkiye’de üst düzey atama

BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

19.03.2018 - 14:29 | MediaCat

BP Türkiye'de üst düzey atama

BP Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, BP Türkiye’de Akaryakıt Pazarlama Müdürlüğü görevine 1 Mart 2018 tarihi itibarıyla Seçil Okyay atandı. BP bünyesine 2008 yılında katılan ve son olarak BP Türkiye Ticari İş Yönetim Entegratörü ve Perakende Sistem Proje Müdürü olarak görev yapmakta olan Okyay, yeni görevinde BP Türkiye’nin pazarlama ajandası ve planları, akaryakıt kampanyaları, promosyonlar, sadakat programları ve market iletişimi dahil olmak üzere marka ve alt marka iletişiminden sorumlu olacak. Okyay, yeni dönemde BP Akaryakıt Türkiye Liderlik Ekibi ve Avrupa ve Güney Afrika’yı kapsayan BP Bölgesel Akaryakıt Pazarlama Müşteri Deneyimi Liderlik Takımı’nda da görev alacak.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Okyay, kariyerine 2004 yılında Borusan Mannesmann’da pazarlama uzmanı olarak başladı. 2008 yılında yolu BP ile kesişen Okyay, yeni görevinden önce BP Türkiye Ticari İş Yönetim Entegratörü ve Perakende Sistem Proje Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.