MediaCat

Araştırma Zirvesi için geri sayım başladı

TÜAD tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen zirvenin teması “Derin Etki”.

Araştırma Zirvesi için geri sayım başladı

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu yıl 21’incisi “Derin Etki” ana temasıyla düzenlenecek olan Araştırma Zirvesi, sektör profesyonellerini 27 Mart – 28 Mart tarihleri arasında bir araya getirmeye hazırlanıyor. Conrad Otel’de düzenlenecek iki günlük zirvede seçkin konuşmacılar, pazarlama araştırmalarının derinlerdeki bilgiye ulaşabilme açısından önemi ve etkileriyle ilgili son bulguları ve deneyimlerini paylaşacak.

TÜAD Başkanı Handan Esmer’in açılış konuşması ile başlayacak zirvenin birinci gününde “Derin Etki” teması çerçevesinde ilk konuşmayı Market Research Society’nin CEO’su Jane Frost gerçekleştirecek. Zirvenin ilk gününde Çaytaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Yavuz Sütlüoğlu, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Matraş, Gemius Türkiye Ülke Müdürü İdil Kesten, Nielsen Medya Genel Müdürü Erdem Tolon ve ThinkNeuro CEO’su Yener Girişken’in de yer aldığı uzman ve yöneticiler konuşmalarıyla yer alacak. Zirvenin ikinci gününe ise Avrupa Düşünce ve Pazarlama Araştırmaları Birliği ESOMAR’ın Genel Direktörü Finn Raben,  CarrefourSa Genel Müdürü Hakan Ergin, Mindshare Türkiye CEO’su Bülent Yar ve Sia Insight Kurucu Ortağı Didem Okumuşoğlu gibi isimlerin yanı sıra Kadir Çöpdemir, Mehmet Genç ve Sedef İybar da konuşmacı olarak katılacak.

Araştırma sektörünün yanı sıra pazarlama, iletişim ve reklam dünyasından profesyonelleri de bir araya getirecek olan zirve, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Çaykur’un ana sponsoru olduğu zirvede konuşmalara ek olarak çeşitli performanslar ve ödül takdimleri de yer alacak.

Zirve hakkında detaylı bilgiye Arastirmazirvesi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.