BP Gaz’ın yeni ülke müdürü

BP Gaz A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, LPG Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine 11 Nisan 2011 tarihi itibariyle Kamuran Yazganoğlu getirildi.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

 

.

BP Gaz A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, LPG Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine 11 Nisan 2011 tarihi itibariyle Kamuran Yazganoğlu getirildi. 2006 yılından beri aynı görevi başarıyla yürüten Hakan Türker, Ocak 2011 tarihi itibariyle BP Kuzey Avrupa ve Türkiye LPG Performans Ünitesi Lideri olarak atanmıştı.

En son BP Madeni Yağlar Distribütör Satışlar Müdürü olarak görevini sürdüren ve son 11 yıldır BP’de Madeni Yağlar alanında edindiği geniş operasyonel, teknik ve stratejik tecrübeleri beraberinde getiren Kamuran Yazganoğlu, yeni görevi ile birlikte Türkiye’deki tüm LPG operasyonlarına liderlik edecek.

Kamuran Yazganoğlu, yeni göreviyle ilgili olarak “Şirketimizin küresel vizyonu doğrultusunda, Türk ekonomisine ve enerji sektörüne yatırımlarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. BP Gaz olarak Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik (SEÇ-G) prensiplerimizden ödün vermeden müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetlerimizi 240 BP Otogaz ve 70 Petgaz markalı istasyonlarımız ve 415 tüp gaz bayimiz ile el ele çalışarak sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yazganoğlu’nun yeni görevi, BP’nin küresel çaptaki LPG İş Ünitesi’nin parçası olan LPG Kuzey Avrupa ve Türkiye Performans Ünitesi’nde yer alıyor.

1976 yılında doğan Yazganoğlu, 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl içerisinde profesyonel iş hayatına Mobil Oil’da Satış Mühendisi olarak başlayan Yazganoğlu, daha sonra sırasıyla BP’de Madeni Yağlar Bölümünde Teknik Uzman, Bölge Satış Müdürü, Ticari ve Endüstriyel Satışlar Müdürü görevlerinde bulundu. Insead Business School ve Kellogg School of Management ‘da yönetici eğitim programlarını tamamlayan ve 2008 yılından bu yana BP Madeni Yağlar Distribütör Satışlar Müdürü olarak çalışmalarını yürüten Kamuran Yazganoğlu, performans arttırma, satışların gelişmesi, operasyonel etkinlik ve yüksek motivasyonlu ekiplerin yaratılması gibi konularda şirkete önemli katkılarda bulundu

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.