Boyner’de üst düzey atama

Boyner Büyük Mağazacılık Omni-channel Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

13.10.2020 - 11:54 | MediaCat

Boyner'e yeni iletişim ajansı

Yeni dönemde organizasyon yapısını “All-line” olarak adlandırdığı, fiziksel ve dijital tüm kanallarında zengin ve farklı müşteri deneyimi stratejisi doğrultusunda şekillendiren Boyner’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Erdem Çalışkan, 5 Ekim itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık Omni-channel Genel Müdürü oldu.

Boyner Büyük Mağazacılık Omni-channel Genel Müdürü Erdem Çalışkan

Boyner Grup İcra Kurulu ve Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan ile direkt çalışacak Erdem Çalışkan, yeni görevinde Morhipo ve boyner.com.tr’nin yanı sıra ilgili fonksiyon ve süreçlerin “Omni bakış açısı” ile yönetiminden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Erdem Çalışkan, yaklaşık 20 yıllık kariyerinde P&G, Unilever, LC Waikiki, Flormar gibi şirketlerde üst düzey sorumluluklar üstlendi. Çalışkan, yeni görevinden önce Ağustos 2017’den bu yana FLO Mağazacılık E-Ticaret, IT ve Lojistik Ekiplerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Boyner’in All-line stratejisinden bahseden Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan, “Fiziksel mağazacılık, geçtiğimiz 10 yıldan beri teknoloji ve deneyim odaklı bir dönüşüm içinde. Bu dönüşümle birlikte önce çoklu kanal ardından omni-channel kavramları hayatımıza girdi. Günümüzde ise araştırmalar gösteriyor ki müşteriler sadece fiziksel mağaza ya da online kanalı kullanmak yerine her iki kanalı da kullanıyor. Her iki kanalda yaşadıkları, marka deneyiminin bütününü oluşturuyor. Biz de müşterilerimizin bu beklentisi doğrultusunda, All-Line olarak adlandırdığımız stratejimizle kanal bağımsız, zengin ve farklı müşteri deneyimi ve mutluluğunu hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda kendimizi sürekli geliştirip yeniliyor, omni-channel konusunda içimizden yeni liderler yetiştirirken başarısını kanıtlamış yetenekleri de aramıza dahil ediyoruz. Farklı sektörlerde uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan Erdem Çalışkan’ın omni-channel perakendedeki zengin deneyimi ve liderliğiyle hedeflerimize ulaşmada bize büyük güç katacağına inanıyorum. All-line stratejimizle müşterilerimize her kanalda farklı deneyimler yaşatacak ve hayatlarına değer katacak projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.