Borusan Otomotiv’de bayrak değişimi

Uğur Sakarya Borusan Otomativ bünyesindeki görevlerinden ayrılıyor.

04.01.2019 - 17:28 | MediaCat

Borusan Otomotiv'de bayrak değişimi

Borusan Otomotiv BMW, MINI ve BMW Motorrad Genel Müdürü & Borusan Otomotiv İcra Kurulu Üyesi olan ve 2014 yılından itibaren Borusan Otomotiv Grubu’nda çeşitli görevler üstlenen Uğur Sakarya, kişisel hedefleri doğrultusunda kariyerine farklı bir yön verme kararı alarak Borusan Otomotiv bünyesindeki görevlerinden ayrılıyor.

Sakarya’nın yerine yeni bir atama yapılana kadar görevlerini yürütecek Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

Borusan Otomotiv'de bayrak değişimi“2014 yılından bu yana Borusan Otomotiv Grubu bünyesinde görev yapan ve son bir yıldır BMW, MINI ve BMW Motorrad Genel Müdürlüğü görevini yürüten Uğur Sakarya’ya bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz ve yeni hayatında başarılar diliyoruz.

“Kendisi 31 Ocak 2019 tarihinde görevinden ayrıldıktan sonra, yerine yeni bir atama yapılana kadar BMW, MINI ve BMW Motorrad organizasyonunun liderliğini de ben yürüteceğim.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.