Bonus’a Romanya’da en yenilikçi kart ödülü

Romanya'da faaliyet gösteren Garanti Bank Int. tarafından hizmete sunulan, Romanya'nın ilk çipli ve...

03.11.2008 - 10:52 | MediaCat

Romanya’da faaliyet gösteren Garanti Bank Int. tarafından hizmete sunulan, Romanya’nın ilk çipli ve çokmarkalı kredi kartı Bonus Card, “Yılın En Yenilikçi Kartı” seçildi. Bonus Card, Romanya finans sektörünün en saygın kurumlarından biri olarak kabul edilen “No Cash” tarafından verilen ödüle, Türkiye’de olduğu gibi, Romanya’daki alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmesi nedeniyle layık görüldü.

Kasım 2007’de Romanya’da kullanıma sunulan Bonus Card ayrıca, müşterilerine www.bonus.ro adresinden sunduğu hizmetler nedeniyle, “Web Sitesi Geliştirmede Üstün Başarı” ödülünün de sahibi oldu. Bonus Card, Web Pazarlama Derneği (Web Marketing Association) tarafından 96 sektörde dağıtılan ödüller kapsamında, bankacılık ve finans alanında birinciliği elde etti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, “Standart kredi kartı hizmetlerinin olduğu Romanya’da da, tıpkı 2000 yılında Türkiye’de yaptığımız gibi Bonus Card farkını sunuyoruz. Lansmanının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, kazançlı ve akıllı alışveriş fırsatı sunan Bonus Card, Romen halkı tarafından çok sevildi. Romanya’da No Cash’den aldığımız ödül, bir Türk markasının uluslararası alanda kazandığı başarı olarak bize gurur veriyor. Bonus Card, Türkiye’de imza attığı ilkleri dünyaya taşıyor. Bonus Card’ın yakın gelecekte Romanya kart pazarında önemli bir oyuncu olacağına inanıyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.