Bonservis, medya iletişim ajansını seçti

Esas Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Gıdaser Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin tescilli markası Bonservis...

28.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Esas Holding bünyesinde 2005 yılında kurulan Gıdaser Gıda Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin tescilli markası Bonservis, medya iletişim hizmetleri için Haber Atölyesi’ni seçti.

Bonservis, ev dışı gıda tüketimin temel ürünlerini, Türkiye’nin önemli noktalarındaki depoları aracılığıyla satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Profesyonel mutfaklara hizmet taşıyan Bonservis kendi markalı ürünlerinin yanı sıra; Çoban, Şenpiliç, Yudum, Mövenpick Dondurmaları, Lezita, Nestle, Maggi,  Kırlangıç, Bolca ve Selva Makarnaları gibi ulusal ve uluslararası markaların da satış ve dağıtımını yapıyor.

Haber Atölyesi’nin hizmet verdiği müşterileri arasında Trabzonspor Telekomünikasyon A.Ş (TrabzonCell), Sun Holding, Jimmy Key, Arena Su Sporları, Head, Jack Wolfskin, TBS, Yuvataş İnşaat, Wicasa Group, Hisar, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği, Avrupa Kültür Derneği ile A Soul For Europe ve DARUMA Finansal Danışmanlık A.Ş.yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.