Boğaziçi Yazılım’a ödül

Siemens PLM Software tarafından etkin iş ortaklarını belirlemek amacıyla her yıl yapılan Avrupa İş Ortağı Liderlik Zirvesi’nde Boğaziçi Yazılım 'En İyi Avrupalı İş Ortağı' ödülüne layık görüldü.

09.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Siemens PLM Software tarafından etkin iş ortaklarını belirlemek amacıyla her yıl yapılan Avrupa İş Ortağı Liderlik Zirvesi’nde Boğaziçi Yazılım ‘En İyi Avrupalı İş Ortağı’ ödülüne layık görüldü.
 
NX, Solid Edge, Teamcenter ve Tecnomatix ürünlerinin tanıtımının yapıldığı ve Siemens ile Avrupa’daki iş ortağı şirketlerinden üst düzey katılımın gerçekleştiği zirvede, ayrıca, Rusya’dan CJSC LANIT şirketi Ürün Mühendisliği Yazılımı FY11 için En İyi Avrupalı İş Ortağı, Rusya’dan Borlas Güvenlik Sistemleri şirketi Yaşam Döngüsü İşbirliği Yazılımı FY11 için En İyi Avrupalı İş Ortağı, Rusya’dan JSC İnovasyon Teknolojileri ve Çözümleri (ITS) şirketi Üretim Mühendisliği Yazılımı FY11 için En İyi İş Ortağı, Almanya’dan ISAP GmbH şirketi Ana Akım Mühendislik Yazılımı FY11 için En İyi Avrupalı İş Ortağı ödüllerini aldı.
 
2011 Siemens PLM Software Avrupalı İş Ortağı Liderlik Zirvesi’nde verilen ödülle ilgili olarak Boğaziçi Yazılım Genel Müdürü Özgür Şenel görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: “Bugün burada aldığımız bu çok değerli ödülle herkese göstermiş oluyoruz ki ülkemiz yazılım alanında ciddi gelişmeler kaydediyor. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan yazılım teknolojilerine sahip olduğunuz takdirde rakiplerinizden bir adım önde olacağınızın bilinci yaygınlaştıkça sektörümüzün daha da ilerleyeceğine duyduğumuz güven sonsuz.”
 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.