Turkcell Superonline ‘dünyaya liderlik eden operatörler’ arasında

Turkcell Superonline, AT&T, Verizon, France Telecom, NTT ile birlikte fiber internet yatırımlarıyla 'dünyaya liderlik eden operatörler' arasında yer aldı.

09.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Turkcell Superonline, AT&T, Verizon, France Telecom, NTT ile birlikte fiber internet yatırımlarıyla ‘dünyaya liderlik eden operatörler’ arasında yer aldı.

Avrupa Eve Kadar Fiber İnternet Konseyi’ne (FTTH Council) de çeşitli projelerde danışmanlık yapan, telekomünikasyon sektöründe Avrupa’nın en önemli pazar araştırması ve danışmanlık firmalarından IDATE ‘Fiber internette dünyaya liderlik eden operatörler’ raporu yayınladı.

Raporda Türkiye ilk kez Turkcell Superonline ile en başarılı uygulamalar arasında yer aldı. Aralarında ABD, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İsviçre, Japonya gibi gelişmiş ülkelerden dünya çapında büyük 10 operatörün yer aldığı rapora Turkcell Superonline ile birlikte Türkiye de girmiş oldu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.