BOUN’dan internet girişimcilerine çağrı

E-Founder internet girişimcilerini ve onların projelerini bekliyor.

23.02.2017 - 10:58 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi'nden internet girişimcilerine çağrı

Compec ve BÜYAK işbirliğiyle gerçekleşecek E-Founder bu yıl dijital girişimcilik yarışması ve girişimcilik zirvesi olarak, İTÜ Çekirdek partnerliğinde hazırlanacak.

Boğaziçi Üniversitesi'nden internet girişimcilerine çağrıProje sahiplerine projelerini geliştirmelerini, girişimcilikle ilgilenenlerin ise ekosisteme doğrudan dahil olmalarını sağlayacak imkanlar sunan E-Founder, başvuruları 28 Şubat 2017 tarihine kadar kabul edecek. Sunum teslimlerinin tarihiyse 5 Mart 2017.

Sponsor şirketler ve profesyoneller tarafından yapılacak ön elemede seçilecek altı takım 1 Nisan 2017’de gerçekleşecek Boğaziçi Girişimcilik Zirvesi’ne katılma ve bu süreye kadar sponsor ve profesyonellerden destek alma fırsatına kavuşacak. Birincinin yanı sıra finalistlerin de ödüllendirileceği yarışmada belirlenen ödüllerden biri İTÜ Çekirdek’in Ön Kuluçka Programı’na giriş hakkı olacak. Kesinleşen diğer iki ödül ise TEB Girişim Evi’nden ofis desteği ve KOÇ Üniversitesi CEMS MIM Programı’na katılım.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgiye ve yarışmanın katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.