Boğaziçi Sales Challenge başlıyor

Yarışma başvuruları kabul etmeye başladı.

06.03.2017 - 14:10 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Kariyerini satış alanında şekillendirmek ve satışı bizzat deneyimemek isteyen öğrencileri buluşturan Boğaziçi Sales Challenge 12 Mart 2017 tarihine kadar başvuruları bekliyor. Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu tarafından gerçekleştirilen etkinlik, yarışma ayağının yanı sıra, katılımcılarına 18 – 19 Mart 2017 tarihlerinde sertifikalı satış eğitimi Boğaziçi Sales Challenge Akademi’de yer alma fırsatı sunuyor.

Ön elemelerin ardından 8 – 9 Nisan 2017 tarihlerinde Johnson&Johnson, Şişecam ve Republika Acedemic Aparts sponsorluğunda gerçekleşecek olan ana etkinlik iki aşamadan oluşuyor: strateji (strategy) ve müzakere (negotiation).

Etkinliğin ilk etabında kendilerine verilen vakaya çözüm bularak buldukları çözüm jüri önünde sunacak yarışmacılar ikinci etaptaysa sahnede bir jüriyle karşılıklı oturup, bilgileri etkinlik tarafından verilmiş bir ürünü karşılarındaki jüriye satmaya çalışacaklar.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe başvurmak için Boğaziçi Sales Challenge’ın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.