Bodrum’un ilk PR ajansı hizmet vermeye başladı

Lime Yayıncılık artık medya, marka, PR ve iletişim alanlarında da hizmet verecek.

11.09.2014 - 17:38 | MediaCat

Bodrum'un ilk PR ajansı hizmet vermeye başladı

Geçtiğimiz ay Tılsım İletişim’in açtığı ofis ile ilk PR ajansına kavuşan Alaçatı‘nın ardından Bodrum da ilk PR ve iletişim ajansına kavuştu. 2 yıl önce Lime Bodrum Magazin dergisiyle Bodrumlularla tanışan Lime Yayıncılık bundan böyle; medya, marka, PR ve iletişim alanlarında da hizmet vereceğini duyurdu.

Lime Bodrum Genel Yayın Yönetmeni Mutlu AcarYazılı-görsel medya, iletişim danışmanlığı ve PR alanındaki tecrübelerini Bodrum’daki kurumsal firmalarla buluşturmak istediklerini söyleyen Lime Bodrum Genel Yayın Yönetmeni Mutlu Acar, “İletişim alanında profesyonel çözümler üreterek, yeni ve taze fikirlerle markalaşma yolunda ilerlemek isteyen kurumlarla kalıcı markalar yaratmak istiyoruz. En iyi bildiğimiz işleri profesyonelce yapıyoruz” dedi.

Lime PR-İletişim başta turizm olmak üzere, gıda, mücevher, iletişim, mobilya, dekorasyon, sağlık, eğitim gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine Bodrum’da da yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Giriş fotoğrafı: slepakurov@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.