Biscolata yakışıklılarıyla İspanya’ya gitme şansı

Biscolata, sosyal medyada ses getirecek kampanyalara imza atmayı sürdürüyor.

21.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Biscolata, ses getiren reklamlarına bir de sosyal medya uygulaması ekledi. Biscolata’nın Proximity İstanbul ile hayata geçirdiği yeni uygulaması olan ‘MoodMetre’ye katılan ve kazanan 3 şanslı takipçi, 28-30 Ağustos tarihleri arasında 3 gün 2 gece sürecek bir İspanya seyahati kazanacak.

Biscolata’nın Facebook üzerinden başlattığı MoodMetre uygulamasında kullanıcılara o gün günlerinin nasıl geçtiği, hangi moodda oldukları soruluyor. Katılımcılar her gün 9 mood sembolünden birini seçerek günün ‘mood’unu belirliyorlar.

Facebook’taki Biscolata takipçilerinin, MoodMetre uygulaması kapsamında o günün moodunu belirledikleri uygulamada her gün, en çok seçilen moodu tahmin eden takipçilerin mood tablosunda bir rozet açılacak. 15 günün sonunda en fazla rozet açtıran 3 takipçi, Biscolata Mood yakışıklılarından biri ile İspanya’nın ünlü Domates Festivali’ne katılma şansı yakalıyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.