Birand kendi sitesini açtı

Kanal D haber anchormen'i Mehmet Ali Birand'ın artık kendisine ait bir internet sitesi var. Posta gazetesindeki köşesinde Birand sitesini şu yazı ile duyurdu...

24.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Kanal D haber anchormen’i Mehmet Ali Birand’ın artık kendisine ait bir internet sitesi var.

Posta gazetesindeki köşesinde Birand sitesini şu yazı ile duyurdu.

Mehmet Ali BİRAND / POSTA

SİZE HAYATIMI AÇIYORUM…

Yıllardır gazete köşelerinde,  televizyon programlarında sizinle hayatı paylaşıyoruz. Yanlız orada mı? Beraber maç izlediğimiz de oluyor, aynı metro vagonunda yolculuk ettiğimiz de. Bazen de aynı kahvede oturup çay içiyoruz. Karşılaşmalarımızda bana hep eski köşe yazılarımı, programlarımı nasıl bulabileceğinizi, baskısı kalmayan kitaplarıma nasıl ulaşabileceğinizi ve ne zaman kendime ait bir internet sitesi kuracağımı soruyordunuz. Bu siteyi bana eşim Cemre hediye etti. Sitenin ortaya çıkması biraz zaman aldı ama sonunda www.mehmetalibirand.com.tr yayına çıktı. Cemre sağolsun siteyi çok basit hazırlatmış. Kullanması o kadar kolay ki hayatında ilk kez internet kullanan biri bile çok rahatlıkla sitede dolaşabilir.

SİTEDE NELER VAR?

Sitede genel olarak benimle, hayatımla ilgili her şey olacak.

Tıpkı kendi aile albümünüze bakar gibi fotograf galerilerinde benim ve ailemin fotograflarını bulabileceksiniz. Bebekliğimi, sevgili annemi, okul hayatımı, iş hayatında geçirdiğim evreleri, fiziksel değişimimi, nasıl yaşlandığımı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Aile fotograflarında canım oğlum Umur’un bebekliğini, nasıl büyüyüp bir delikanlıdan başarılı bir işadamına dönüştüğünü ve evlendiğini göreceksiniz.

Cemre ile gezilerimizi, aile tatillerimizi, dünyanın dört bir yanında dostlarımızla gittiğimiz yerlerin fotoğrafları da hep bu galerilerde olacak. Yeni yerlere gittikçe, yeni fotograflar çektirdikçe de bu galerilere yenilerini ekleyeceğiz.

VİDEO BÖLÜMÜ ÇOK İLGİNİZİ ÇEKECEK

Video bölümündeyse yaptığım röportajlardan bazılarını, benim hakkımda yapılan programları ve şakaları bulacaksınız. Zamanla bu bölümlerde size sürprizlerim de olacak. 32.Gün’de hiç görmediğiniz çekim hatalarını, yaptığım röportajların hiç yayınlanmayan bölümlerini göreceksiniz. Anlayacağınız herşeyi şeffaf biçimde ve istediğiniz gibi izleyebileceğiniz bir site yaptık.

TÜM YAZILARIMI VE KİTAPLARIMI DA SİZE AÇIYORUM

Yazılarım kısmında, 30 yıldır yazdığım köşe yazılarının büyük bir bölümüne ulaşabileceksiniz. Bence  en önemlisi, artık baskısı bulunmayan kitaplarım da sitede olacak. Siteye girip bu kitapları sayfa sayfa okuyabileceksiniz.

Bunların yanında sitede hayatımın en büyük parçası Cemre’nin de kendine ait bir bölümü olacak.

Yakın tarihimizin en önemli kesimlerini içeren kitaplar sitemde sizi bekliyor. Bu kitapları siteden sırayla hiç para vermeden indirebilecek ve okuyabileceksiniz.

 30 Sıcak Gün (Kıbrıs Barış Harekatı’nın gün gün, an an iki taraftan tanıkların anlatımıyla hikayesi)

–         Emret Komutanım (TSK ve yapısı ile ilgili Türkiye’de yayınlanan ilk ve tek çalışma)

–         Türkiye’nin Büyük Avrupa Kavgası (31 Temmuz 1959’dan bu güne Türkiye ve AB arasındaki ilişkileri aktörlerive en yakın tanıklarını anlatıyor)

–         Diyet (1974-1980 arasında Türkiye ve Kıbrıs üzerine yapılan uluslararası pazarlıklar bu kitapta açığa çıktı)

Siteyle ilgili yenilikleri sürekli size bu köşeden duyurmaya devam edeceğim. Hepiniz hayatıma, hayatımıza hoş geldiniz…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.