Bir yol macerasının ardından

Nescafé Xpress ile Trampa sona erdi.

28.09.2016 - 14:41 | MediaCat

Yarışmacıların ihtiyaçlarını Nescafé Xpress takasıyla karşıladıkları “Nescafé Xpress ile Trampa”, Antalya – İstanbul arasında geçen 21 günlük bir maceranın ardından sona erdi. Geveze’nin yönetiminde, eski Survivor yarışmacısı Begüm Yücetan ve Vine fenomeni Salih Zafer Kunt’un liderliğindeki kızlar ve erkekler takımlarının yarıştığı etkinliğin kazananı Asya Kerküklü, Afrika’da safariye gitme hayalini gerçekleştirme imkânı yakaladı.

24 Ağustos’ta gerçekleştirilen Periscope yayınıyla 194 bin 53 tekil izleyiciye ulaşan yarışma, dünya genelinde sponsorlu Periscope yayınına hak tanınan altı yaratıcı kampanyadan biri olma özelliği taşıyor. 250 bin 771 video izlemesine ulaşan “Nescafé Xpress ile Trampa” boyunca markanın sosyal medya hesaplarından ulaşılan video izlenme sayısıysa 15 milyonun üzerinde.

4 bin kilometreyi aşkın yol kateden ekiplerin 7 binden fazla Nescafé Xpress trampaladıkları etkinliğe Twitter aracılığıyla erişim sayısı 3,5 milyon olarak açıklandı. Nescafé Xpress’in Facebook ve Instagram sayfalarından ulaşılan kişi sayısıysa 17,3 milyon.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.