MediaCat

Bir yerlerde sizi düşünen biri var

Cadbury yeni reklamında her insanın içinde olduğuna inandığı cömertliğe odaklanıyor.

Bir yerlerde sizi düşünen biri var

Tutkulu bir baterist olan goriliyle The Gunn Report’a göre yüzyılın en iyi 20 reklamından birine imza atan İngiltere menşeli çikolata markası Cadbury, bu yıl 25 Aralık’ı ülkemizde de uygulanan ve anafikri itibarıyla bir çeşit yılbaşı çekilişi olarak tanımlanabilecek bir Noel ritüeliyle karşılıyor.

Katılımcıların kime hediye alacaklarını bildikleri ancak kimden hediye alacaklarını bilmedikleri Secret Santa adındaki bu ritüele gönderme yapacak şekilde, Noel’de sevdiklerine yüzlerinde birer Noel Baba maskesiyle gizlice Cadbury çikolatası hediye eden insanların anonim kalmak için gösterdikleri çabalardan kesitler sunan reklam filmi, reklam ajansı VCCP imzası taşıyor.

Cadbury Brand Equity Lead [Cadbury Marka Ederi Lideri] Benazir Barlet-Batada, kampanyayı şu sözlerle yorumluyor:

“Noel, herkesin sahip olduğuna inandığımız bir dürtü olan cömertliği ortaya çıkaran büyülü bir dönemdir. Cadbury çikolataları, yıllar boyunca, akıllarda nazik bir hediye olarak karşılık buldu; dolayısıyla Secret Santa ritüelini yeni Noel reklamımıza taşıyarak mükemmel bir eşleşme yakaladığımızı hissettik. Yeni kampanyamızın, ülkedeki herkesi içindeki cömertlik dürtüsünün peşine düşmeye ve bu yıl Noel’de birer Gizli Noel Baba’ya dönüşmeye teşvik etmesini umuyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.