MediaCat

Bir kaşık dolusu hayat

Möller’s’ten hayat ve dostluk dolu bir film.

Norveçli balık yağı markası Möller’s, yeni reklam kampanyasında klasik bir ikilinin, bir çocuk ve dostluk kurduğu oyuncağının iç ısıtan ilişkisini ekrana taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Bacon’dan Marc Reisbig’in oturduğu filmde tavan arasında bulduğu peluş tavşanını bir an olsun yanından ayırmayan küçük kız, Möller’s takviyesini de dostuyla paylaşıyor. Möller’s ile hayat bulan tavşan minik kahramanın yanından asla ayrılmazken, adım atmaktan vazgeçmemesi gereken anda da bir kaşık hayatla ona destek oluyor. Omega-3 takviyesinin tıpkı peluş tavşan gibi yeniden hayat bulduğu film ANTI imzası taşıyor.

En başından beri CGI yerine gerçek bir kukla kullanmak istediklerini, filme cazibe katacak bu tercihin sahneleri de daha gerçekçi kılacağını düşündüklerini söyleyen yönetmen Reisbig, minik kahramanın tavşan rol arkadaşıyla etkileşime girmesinin de kolaylaştığını ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.