MediaCat

Bir hayalin hayalini kuran hayvanlar

Wildlife Conservation Film Festivali’nden soyu tükenen hayvanlar için animasyon.

Bir hayalin hayalini kuran hayvanlar

Küresel biyoçeşitliliğin korunması için kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen Wildlife Conservation Film Festival (Vahşi Yaşamı Koruma Film Festivali) bu yıl 17 – 23 Ekim tarihinde New York’ta sinema ve doğa severlerle buluşacak. Etkinlik vesilesiyle, insanların sebep oldukları yıkım nedeniyle soyu tükenen hayvanların karşı karşıya oldukları zulme dair fikir vermek isteyen festival, soyu tükenmekta olan dört hayvanın hikâyesini anlattığı üç dakikalık bir animasyon yayınladı.

Les Misérables’ı izleyenlerin hatırlayacakları “I dreamed a dream” şarkısının da Natalie Bergman, Ryan Merchant, Keenan O’Meara ve Tal Fischer Altman’ın vokalleriyle yer aldığı animasyon festival için DDB New York tarafından gönüllü olarak hazırlandı. Dijital mecraların yanı sıra etkinlik sırasında ve sonrasında da Wildlife Conservation Film Festivali’nin tanıtımlarında kullanılmaya devam edecek.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.