Bir eve dönüş hikâyesi

Nivea'dan anne dokunuşunun gücüne vurgu yapan reklam filmi.

06.05.2021 - 11:16 | Simge Şenses

Bir eve dönüş hikâyesi

Nivea, Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni reklam filminde, anne ve çocukları arasındaki bağların yaşamın çeşitli evrelerinde zamansızlık ve uzun mesafe gibi sebeplerle zayıflasa da hiçbir zaman kopmayacak kadar güçlü olduğu fikrini, yeniden aynı çatı altında yaşamaya başlayan bir anne ve kızının ilişkisi üzerinden işliyor.

Pandemi koşullarında yaşadıkları ekonomik sıkıntılardan dolayı ailelerinin evlerine dönen Y Kuşağının anneleriyle değişen ilişkilerinden ilhamla hazırlanan film, zor zamanlarda bir anne dokunuşu gibisinin olmadığına vurgu yapıyor. Her iki tarafı da yeni yaşamlarını benimsemeye ve birlikte güçlenmeye teşvik eden reklam filmi, Publicis OneTouch imzası taşıyor.

Nivea Marka ve İletişim Başkan Yardımcısı Tobias Collee, kampanyanın amacını şu sözlerle anlatıyor: “Dokunmak, stresi azaltmak ve kalp atış hızını sakinleştirmek gibi birçok faydası olduğu kanıtlanan oksitosin hormonunun salgılanmasına yol açar. Son bir yılda, mahrum kaldığımız temas hissi her zamankinden daha önemli hale geldi. Anneler Günü filmimiz ise anne dokunuşunun benzersiz gücünü gösteriyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Nivea
  • Reklam Ajansı: Publicis OneTouch
Kaynak: bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.