MediaCat

Bir dilim cheesecake’ten dostluk eli

Sağlıksız deyip geçmeyin. Üzmeyin şu garibi…

Bir dilim cheesecake’ten dostluk eli

Fit bir vücuda sahip olmak ya da en azından sağlıklı bir yaşam sürmek için birçok yiyecek ve içeceğin “sağlıksız” diye yaftalanıp bir kenara bırakıldığı günümüz dünyasında, çok amaçlı krema markası Ellenka FiberCreme eski dostları bir araya getirmek amacı ile devreye “Let’s Be Friends Again” adında yeni bir reklam kampanyasını sokuyor.

Bitkisel yağlardan elde edilen ve içeriği lif ile zenginleştirilerek sağlıklı bir boyut kazandırılan kremalarının piyasadaki diğer ürünlerden farkını ortaya koymak isteyen FiberCreme, kampanya kapsamında yayınlanan iki reklam filminde “sağlıksız” yiyeceklerin eski dostlarına tekrar kavuşabilmek amacı ile giriştikleri mücadeleye yer veriyor.

Reklam filmlerinin ilkinde, kremalı olduğu için en iyi dostu tarafından terk edilmesinin ardından koşulara başlayıp sağlıklı bir hayatı seçen kahvenin kankası ile kavuşma öyküsü işleniyor.

İkinci filmde ise ilk filmdekine benzer biçimde eski dostuna kavuşmak için boks yapmaya başlayan bir dilim cheesecake’in azmine tanık oluyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.