Bir çizgialtı hazinesi

Birçok yaratıcı çizgialtı çalışma içeren Structural Greetings, Arşiv Yayıncılık tarafından Türkiye getirildi.Structural Greetings davetiye, kart,yılbaşı kartı,

22.02.2007 - 15:30 | MediaCat

Birçok yaratıcı çizgialtı çalışma içeren Structural Greetings, Arşiv Yayıncılık tarafından Türkiye’ye getirildi.

Structural Greetings davetiye, kart, yılbaşı kartı, pop-ups, promosyon broşür ve benzeri diğer uygulamalara ait tasarımların buluştuğu bir kitap.

Teknik özellikleri, kalıp ve estetiği, konsepti, içeriği ile 1000’den çok yeni tasarlanmış birçok alana yönelik (şişe, gıda, tekstil, kutlama kartları, mücevher, dekorasyon, boş zamanlar, ayzı yazma, broşür, çikolata, kozmetik, hediyeler, ticari, başmakale) paketleme uygulamalarını ve montajını gösteren görüntüler yer alıyor. Kitapta, paketleme açılımlarının tasarımı ve üç farklı yönden örnek modeli bulunuyor.

Kitap ile beraber sunulan CD’de, kitapta yer alan görsellerin kesim detayları ve bıçak izleri, Photoshop ve Freehand programlarında ayrıntılı olarak gösteriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.