Billie Eilish’in zihnine yolculuk

Billie Eilish Adobe için kamera karşısında.

05.08.2021 - 15:46 | Simge Şenses

Billie Eilish'in zihnine yolculuk

Billie Eilish, Happier Than Ever şarkısının klip çekimleri öncesinde Adobe ile ilgi çekici bir işbirliğine imza attı. Eilish, şarkısının kendi yönettiği klibinin yaratıcı dokunuşlarını yaparken Adobe Creative Cloud programlarından yararlandı.

Beş gün önce yayınlanan klipten kısa bir süre sonra Adobe, klibin yaratım sürecini Billie Eilish’in anlatımıyla ekrana taşıyan ve izleyenleri yetenekli müzisyenin zihninde kısa bir yolculuğa çıkaran bir reklam filmi yayınladı.

Filmde Adobe Creative Cloud programlarının sunduğu potansiyelin yaratıcılığını nasıl harekete geçirdiğini anlatan Eilish, yaratım sürecinde kendi doğrusunu bulmak için yaşadığı karar anlarını da izleyenlerle paylaştı.

“Sana göre doğru olanı yarat” sloganıyla son bulan filmle ilgili Adobe, “Yayınladığımız film, yaratıcı topluluğumuza kendilerini ifade etmeleri için ilham vermeyi ve onları Adobe’un sağladığı heyecan verici kendini ifade etme sürecini deneyimlemeye teşvik etmeyi amaçlıyor” açıklamasında bulundu.

Kaynak: B&T

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.