Biletix biletleri Garanti paramatiklerinde

Garanti müşterileri bundan böyle, Türkiye genelinde hizmet veren 1.700’ün üzerindeki Paramatik’ten Biletix etkinlik biletlerini temin edebilecek

10.09.2007 - 10:32 | MediaCat

Garanti Bankasi, Biletix işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. Garanti müşterileri bundan böyle, Türkiye genelinde hizmet veren 1.700’ün üzerindeki Paramatik’ten Biletix etkinlik biletlerini temin edebilecek.

Uygulamayla, sanat ve spor izleyicileri, tüm Türkiye’de gerçekleştirilecek etkinliklerin biletine çok daha kolay ve zahmetsiz ulaşma fırsatını elde edecek. Paramatiklerden alınan biletlerin ücreti hesaptan ödenebilecek, kredi kartıyla yapılan ödemelerde ise diğer alişverişlerde olduğu gibi Bonus ve mil kazanılacak.

Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil konuyla ilgili olarak, “Biletix işbirliğiyle başlattığımız uygulamayla, Paramatikleri tüm bankacılık işlemlerinin yapılabildiği kanallar olarak geliştirme stratejimizi sürdürüyoruz.

Yurtdışında İspanya gibi kimi ülkelerde çok yoğun kullanılan ATM’lerden bilet satışını Türkiye’de başlatmış olmaktan son derece mutluyuz.” dedi.

Biletix Genel Müdürü Ali A. Abhary, Garanti Paramatiklerden bilet satışı projesiyle ilgili olarak, “Türkiye’de bir ilk olacak uygulamayla bu kadar yaygın bir ağ üzerinden bilet satışı yapmak bizi çok heyecanlandırıyor. Müşterilerimize sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmet anlayısını yeni projelerle geliştirmeye devam edecegiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.