Bileşim Medya, IAA’in çözüm ortağı

Bileşim Medya, kısa adı IAA olan (International Advertising Association) Uluslararası Reklamcılık Derneği tarafından Türk medyasında reklam takibi ve ölçümleme konularını kapsayan projede 'çözüm ortağı' ilan edildi.

14.03.2003 - 00:00 | MediaCat

Bileşim Medya, kısa adı IAA olan (International Advertising Association) Uluslararası Reklamcılık Derneği tarafından Türk medyasında reklam takibi ve ölçümleme konularını kapsayan projede ‘çözüm ortağı’ ilan edildi.

Türk medyasındaki reklamların takibi ve ölçümü konularında Uluslararası Reklamcılık Derneği tarafından tercih edilen Bileşim Medya 3 yıllık sözleşme imzaladı. İlk duyurusu Ekim 2002 tarihinde yapılan ve fiyat kadar sunulan çözümlerin de titizlikle değerlendirildiği ‘ödül gibi’ projeyi Bileşim Medya kazandı. Kazandıkları ihalenin üç yıl süreli olduğunu belirten Bileşim Medya Genel Müdürü Mustafa Kelekçi, “başarımızda teknolojiye yaptığımız yatırımın ve geliştirdiğimiz yöntemlerin rolü büyüktür” dedi.

Medya takibinde geliştirdiği ADEX sistemi ile hizmet veren ve “medyada ne varsa” anlayışı kapsamında 2002 Reklam Yıllığı yayınlayan Bileşim Medya, başta Advertising Age olmak üzere World Advertising Research Center ve European Marketing Pocket Book gibi sektörel yayın ve araştırmalar için ‘düzenli’ olarak bilgi sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.