Rekabet Kurumu Online Logo Yarışması başlıyor

Photoshop Magazin Dergisi'nin Web sitesinde (www.photoshopmagazin.com) online olarak başlayan...

10.11.2008 - 14:55 | MediaCat

Photoshop Magazin Dergisi’nin Web sitesinde (www.photoshopmagazin.com) online olarak başlayan Rekabet Kurumu Online Logo Yarışması, logo yarışmalarının geleceğine ışık tutmayı hedefliyor. Yarışmaya katılan tüm eserler, yarışmaya katıldıkları ilk andan itibaren tüm site ziyaretçileri tarafından görüntülenerek yorumlanmaya ve oylamaya sunuluyor.

Yarışmaya katılan eserlerin teslimi ise tamamen internet ortamında gerçekleşiyor. Yarışmada dereceye giren eserlerin sahiplerini de çeşitli ödüller bekliyor. Photoshop Magazin Dergisi Genel Koordinatörü Ali Şener, özellikle tasarımcılara ait eserlerin teliflerinin ödenmesinin son derece önemli olduğunun altını çiziyor ve ekliyor: “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın ülkemizde hâlâ tam olarak konumlandırılamadığı bir dönemde, böyle bir yarışma büyük bir önem taşıyor. Ayrıca yarışma, dijital sanatların gelişimi adına da umut verici bir gelişme niteliği taşıyor.

Yarışmada dağıtılacak ödüller ve telif ücretleri ise şöyle:

• Birincilik Ödülü: 3.000 YTL’lik telif ücretinin* yanı sıra, TurkNet’ten 5 yıllık ADSL internet erişimi aboneliği (1Mb Hızında 4Gb kotalı) ve Medyasoft’tan Adobe CS4 Design Standart Paketi.

• İkincilik Ödülü: 2.000 YTL’lik telif ücretinin* yanı sıra, TurkNet’ten 3 yıllık ADSL internet erişimi aboneliği (1Mb Hızında 4Gb kotalı) ve Medyasoft’tan Adobe Photoshop CS4 Extended Sürümü.

• Üçüncülük Ödülü: 1.000 YTL’lik telif ücretinin* yanı sıra, TurkNet’ten 1 yıllık ADSL internet erişimi aboneliği (1Mb Hızında 4Gb kotalı) ve Medyasoft’tan Adobe Photoshop CS4 Sürümü.

• Jüri özel Ödülü: Dereceye giremeyen fakat övgüye değer bulunan ilk 10 eserin sahiplerine de 1 yıllık Photoshop Magazin Dergisi aboneliği.

Yarışma sonuçları, 15 Aralık 2008 tarihinde yine aynı internet sitesi üzerinden açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.