Beymen’de üst düzey atama

Beymen Pazarlama İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

22.04.2020 - 10:07 | MediaCat

Beymen'de üst düzey atama

Lüks perakende sektörü markalarından Beymen’de pazarlama iletişim genel müdür yardımcılığına Mirella Kaspi atandı. Yeni görevinde pazarlama iletişimi ekibine liderlik edecek olan Kaspi, marka ve iletişim stratejilerinin geliştirilmesi, medya iletişimi, reklam ve halkla ilişkiler aktiviteleri ile etkinlik yönetiminden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine Unilever bünyesinde müşteri yönetimi ekibinde adım atan Mirella Kaspi, aynı şirkette farklı kategori ve markalarda marka müdürlüğü ve pazarlama müdürlüğü görevlerinde bulundu. Kaspi, sırasıyla Unilever Fransa’da saç kategorisi için global müşteri geliştirme projesinde proje liderliği, Unilever Türkiye’de Elidor ve Clear markalarından sorumlu marka müdürlüğü; OMO, Rinso ve Yumoş markalarından sorumlu pazarlama müdürlüğü ve son olarak da Cif ve Domestos markalarından sorumlu global/bölge pazarlama müdürlüğü görevlerini yürüttü.

Beymen’e katılmadan önce Arçelik’te global pazarlama müdürlüğü görevini üstlenen Kaspi, uluslararası pazarda Arçelik Grubu’na ait Beko ve Grundig markalarının da bulunduğu 13 markanın marka ve iletişim stratejilerini oluşturmak; FC Barcelona, FB Basketbol Erkek Takımı, Riot Games Europe ve Food for Soul gibi global marka sponsorluklarını yönetmek gibi temel sorumluluklar üstleniyordu. Uluslararası platformda IFA (Berlin) ve Eurocuccina (Milano) fuar katılımlarının yönetimi ve organizasyonu, global platformda başlatılan ve yönetilen şirket iştirakleri de Kaspi’nin önemli sorumlulukları arasındaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.