MediaCat

Beymen emojiler dünyasında

Marka, Beymen Bemoji uygulamasıyla kendi emoji setini tasarladı.

Beymen emojiler dünyasında

Beymen, kendi markasına özel emojilerin yer aldığı yeni mobil uygulaması Beymen Bemoji’yi iletişim uzmanı Levent Erden’in sunumuyla bugün düzenlediği bir basın toplantısında tanıttı. İngiliz illüstratör Kate Philipson’ın tasarımını yaptığı 300 emojiden oluşan uygulamada reklam ajansı Rafineri’nin de imzası bulunuyor.

Beymen’in iletişim kampanyalarını her sezon heyecanlı ve yaratıcı konseptlerde hazırlamayı hedeflediklerini belirten Beymen Marka ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Tellaloğlu, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Moda dünyası içinde bulunduğu çağın dinamiklerine göre kendini sürekli yeniliyor. Günümüzün global iletişim dili emojiler, artık günlük iletişimimizin vazgeçilmezi. Duygu ve düşüncelerimizi kelimelere dökmek yerine emojilerle anlatmayı tercih ediyoruz. Emojiler günlük hayatımızın içine bu kadar girmişken moda dünyası da bu trende kayıtsız kalmadı. Emojiler bir süredir moda dünyasını kasıp kavuruyor.

Beymen olarak biz de gençleşen marka yüzümüzü anlatırken kendimizi ifade etmek için bu trendi sahiplenmek ve Türkiye’de kendi markasına özel bir emoji seti tasarlayan ilk moda markası olmak istedik. Bu sezon vitrinlerimizden sosyal medya hesaplarımıza, ilanlarımızdan mağaza içi uygulamalarımıza ve ürün ekibimizle geliştirdiğimiz ürün setine kadar tüm iletişim çalışmalarımız Beymen Bemoji’yle gerçekleşecek. Hatta yeni sezonda logomuzu bile Bemoji’ledik. Tüm moda tutkunlarını Bemoji’nin eğlenceli ve renkli dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz.”

AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen Beymen Bemoji dönemsel olarak güncellenecek. İlk güncellemenin ise yılbaşında gelmesi bekleniyor.

Beymen emojiler dünyasında

Beymen emojiler dünyasında

Beymen emojiler dünyasında

Beymen emojiler dünyasında

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.