Beyaz Med Yapım’la anlaştı

Şovmen Beyazıt Öztürk, üç yıllığına Med Yapım ile anlaştı.

10.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Şovmen Beyazıt Öztürk, üç yıllığına Med Yapım ile anlaştı. Bundan sonra yer alacağı tüm projelerde Med Yapım’la birlikte hareket edecek.

Beyazıt Öztürk Med Yapım’ın ortaklarından Fatih Aksoy ile el sıkıştı. Üç yıllık anlaşmaya göre Beyaz, oynayacağı diziler ve filmlerden sunacağı programlara kadar tüm projelerde Med Yapım ile birlikte hareket edecek. Yani gelecek sezon Med Yapım hangi kanal ile anlaşırsa Beyaz Show, o kanalda yayınlanacak. Bu arada NTV’de yaptığı “Biri Bana Anlatsın” programı Beyaz’ın NTV ile sözleşmesi bir yıllık olduğu için kesintisiz sürecek. Beyaz, yaklaşık 10 yıldır şov programını Kanal D’de yapıyordu. Şimdi akla şu soru geliyor; “Beyaz Show gelecek sezon Kanal D’de mi, yoksa başka bir kanalda mı yayınlanacak?” Beyaz Show’un yapımını daha önce Kanal D iç yapımı olarak şu anda Kanal 1’de üst düzey yönetici olan Oğuz Koloğlu üstlenmişti. (VATAN)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.