Beşiktaş ve TAB Gıda’dan sponsorluk anlaşması

Kazan-kazan temelli işbirliği beş yıl sürecek.

15.01.2020 - 17:27 | MediaCat

Beşiktaş ve TAB Gıda'dan sponsorluk anlaşması

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzalayan TAB Gıda, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’yle de kazan-kazan temelli bir işbirliğini hayata geçirdi. Taraflar arasındaki işbirliğinin detayları TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin katılımlarıyla Vodafone Park’ta düzenlenen imza töreninde paylaşıldı.

2019 – 2020 sezonunun ikinci yarısından itibaren başlayacak işbirliği beş yıl boyunca devam edecek. 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren, başta Burger King olmak üzere, TAB Gıda bünyesindeki Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci markalarının en sevilen menüleri taraftarlarla Beşiktaş menüsü olarak buluşacak. Taraftarlar, ek ücret ödemeksizin aldıkları menülerden kulübe aktarılacak tutarla takımına destek olacak.

İmza töreninde gerçekleştirdiği konuşmasında 2020’nin ilk önemli anlaşmasını TAB Gıda ile imzalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Bugün burada TAB Gıda ailesiyle imzaladığımız anlaşma bizim için çok kıymetli. Öncelikle Türk sporuna kattıkları değer için kendilerine teşekkür ederim. Biz, her spor dalında sporcu yetiştiren, altyapıya önem veren ve Türk sporunu ileriye taşıyan bir kulüp olacağız. Bu misyon, tarihimizin ve değerlerimizin bize yüklediği önemli bir sorumluluk. Üyeleriyle, taraftarıyla, sporcusuyla, yöneticisiyle, yediden yetmişe bütün Beşiktaş camiasını bu işbirliğine destek vermeye davet ediyorum. TAB Gıda ile gerçekleştirdiğimiz bu stratejik ortaklık, bugüne kadar alışılmış sponsorluk anlaşmalarının dışında ucu açık ve uzun soluklu bir birliktelik. Taraftarlarımızın ve camiamızın da desteğiyle bu birlikteliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyorum. Her koşulda kulübümüze olan desteğini esirgemeyen büyük Beşiktaş taraftarı, bu süreçte yine en büyük gücümüz olacak. Taraftarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Beşiktaş’a gönül veren herkesi bu projeye destek olmaya davet ediyorum” dedi.

TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu ise, futbolun ve taraftarlığın dinamik dünyasının içinde olmaktan mutlu olduklarını vurgulayarak, “Basketboldan sonra futbola da ızgara ateşimizi taşımaktan mutluyuz. Beşiktaş taraftarı kulübüne gönülden bağlı. Artık taraftarlar da kulüplerine destek olma ve rekabet ortamında ekonomik avantaj sağlama konusunda daha bilinçli. Bu eşi görülmemiş işbirliği modeliyle, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış restoranlarımıza gelen Beşiktaş taraftarları, kulübüne özel menüleri tercih ederek takımına kolayca destek sağlayabilecek. Kazan-kazan temelli bu modelde taraftarla kulüp arasında bir köprü görevi göreceğiz. Burada asıl sponsorun taraftar olduğunu söyleyebiliriz. Beşiktaş’a destek olmanın en lezzetli yolu artık TAB Gıda restoranlarından geçecek. Taraftar menülerimiz 17 Ocak Cuma günü itibarıyla tüm restoranlarımızda ve paket serviste Beşiktaşlılarla buluşacak” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.