MediaCat

Beşiktaş JK ve Volvo’dan işbirliği

İmzalanan premium partnerlik anlaşması Vodafone Park’taki törenle duyuruldu.

Beşiktaş JK ve Volvo’dan işbirliği

Volvo Car Turkey ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü, imzaladıkları partnerlik anlaşmasını bugün Vodafone Park’ta Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen’in katılımlarıyla gerçekleştirilen imza töreni ile duyurdu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün premium otomotiv partneri olan Volvo Car Turkey, anlaşma kapsamında Beşiktaş JK için Volvo modellerini kullanımına sunacak. Ayrıca, Vodafone Park’ta yer alan 1903 Tribünü “Volvo 1903 Tribünü”, 1903 Lounge ise “Volvo 1903 Lounge” olarak isimlendirilecek ve markanın farklı otomobil modelleri de Vodafone Park’ta özel alanlarda sergilenecek. Anlaşmaya göre Volvo Car Turkey’nin sadakat programı Volvo Car Prime ile Vodafone Park’ta kullanıcılarına özel ayrıcalıklar da sunulacak.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Volvo Car Turkey ile yaptıkları partnerlik anlaşmasına dair değerlendirmesinde, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün günden güne büyüyen ve gelişen global vizyonu doğrultusunda uluslararası iş ortaklıklarını büyütmeye devam ettiklerini belirterek, Volvo Car Turkey ile varılan otomotiv partnerliği anlaşmasının bugünden itibaren 2019 sezonuna kadar geçerli olacağını söyledi. Bu önemli işbirliğini Volvo gibi dünya çapında bir markayla gerçekleştirmekten duydukları mutluluğu dile getiren Orman, Volvo Car Turkey’in değerli katkılarıyla yine birçok başarıya imza atacaklarına olan inançlarını da vurguladı.

Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen ise yeni anlaşmanın marka olarak kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, “Volvo’da yaptığımız her şey önce insanla başlıyor. Bu nedenle insanların hayatlarını daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu hale getirmek; tasarımda yeni fikirleri hayata geçirmekten, farklı iş birliklerimize kadar her alanda bizim için önem taşıyor.” dedi. Beşiktaş JK ile aynı yolda yürümenin de bu felsefenin bir parçası olduğunu söyleyen Sözen, iki taraf arasındaki birlikteliğin uzun yılları sürmesini diledi ve anlaşmadan duydukları heyecanı dile getirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.