Beren Saat satışları uçurdu

Patos’un satışları, ünlü oyuncu Beren Saat’in bir süper kahraman gibi uçtuğu Patos Rolls reklam kampanyasıyla patladı...

10.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Patos’un satışları, ünlü oyuncu Beren Saat’in bir süper kahraman gibi uçtuğu Patos Rolls reklam kampanyasıyla patladı. Patos’un satışları geçen seneye göre yüzde 45 oranında artışla haziran ayında rekor seviyeye ulaştı.

 

7 gün 24 saat üretim yapıyor
Kraft Foods Pazarlama Direktörü Sibel Raif, kampanyayla birlikte tüketicilerden çok yoğun ilgi gördüklerini, Patos Rolls’un birçok satış noktasında yok sattığını belirtti. Son dönemde tüketici talebine yetişemediklerini anlatan Raif, Patos üretim tesislerinde 7 gün 24 saat üretim yapıldığını açıkladı.

Sibel Raif, “Patos Rolls farklı tadıyla ve tek atımlık kıvrık şekliyle zaten raflara ilk çıktığında büyük bir ilgi görmüştü. Ancak, Beren Saat’li reklam filmiyle satışlarımız ikiye katlandı ve toplam Patos satışlarımız rekor kırarak şirket tarihinin en yüksek seviyesine ulaştı. Patos Rolls her ay milyonlarca tüketici tarafından tüketiliyor ve bu sayı her gün artıyor. Hedefimiz 2010’un ikinci yarısında da bu ivmeyi hiç kesmeden devam ettirmek ve Patos markasını yeni zirvelere taşımak” dedi.

ABD’nin birinci, dünyanın ikinci büyük markalı yiyecek ve içecek şirketi Kraft Foods Türkiye’de 1993 yılından beri Milka, Toblerone, Tang, Jacobs, Maxwell House, Cipso, Patos ve Çerezos markalarıyla faaliyet gösteriyor.

radikal.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.