BeReal’da yeni arkadaşlıklara uzanan marka

BeReal'a adım atan OBSESSO'nun platformdaki arkadaş sayısı kısa sürede 500'e yaklaştı.

02.01.2023 - 11:03 | MediaCat

Anlık filtresiz fotoğraf paylaşımlarıyla yaşanan gerçek anları öne çıkaran sosyal medya uygulaması BeReal’a katılan soğuk kahve markası OBSESSO, platforma özel hayata geçirdiği yeni kampanyasıyla kısa sürede yüzlerce arkadaş edindi.

Tüketicisiyle arkadaşlık ilişkisi içerisinde olmaya önem veren markanın BeReal kampanyası kapsamında fenomen işbirlikleri için özel bir kit hazırlandı. Kitlerle birlikte iletilen mesajda en güzel anların en gerçek anlar olduğu vurgulandı. Influencer’lar, “Seni sen yapan bir özellik söyle” gibi soruları içeren oyun kartlarıyla kendileri olmaya davet edildi. Kitlerde emoji yerine, platformun öne çıkan özellikleri arasındaki realmoji kullanıldı ve her bir kit influencer’ların kendi fotoğraflarından hazırlanan realmojilerle kişiselleştirildi.

Kampanya kapsamında hesap devralma işbirliği de gerçekleştirildi. Tuana Yılmaz OBSESSO’nun BeReal hesabını bir hafta boyunca yöneteceğini Instagram hesabından duyurdu. Ertesi gün markanın ilk BeReal paylaşımı gerçekleştirildi ve ilk paylaşımın ardından 22 olan arkadaş sayısı kısa süre içerisinde yüzlerce arkadaşa ulaştı. Hafta boyunca gerçekleşen paylaşımlara OBSESSO reklam filminde de oynayan marka yüzü Burak Yörük de yer aldı. Markanın BeReal arkadaşları, kampanya boyunca OBSESSO hesabından yapılan paylaşımların ekran görüntülerini aldı ve farklı platformlardan paylaştı.

Hediye paketi gönderimleri, influencer duyuruları ve bütünleşik kampanya içerikleriyle 6 milyona yakın görüntülenme elde eden kampanyanın ikinci ayağı, hesabı Emre Aslan’ın devralmasıyla devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.