Ben&Jerry’s 31. yaşını kutluyor

Dünyanın en popüler dondurma markalarından Ben&Jerry's, 1978'den bu yana dünyada bir gelenek haline gelen...

20.04.2009 - 14:22 | MediaCat

Dünyanın en popüler dondurma markalarından Ben&Jerry’s, 1978’den bu yana dünyada bir gelenek haline gelen geleneksel Ben&Jerry’s Dondurma Günü’nü Türkiye’de ikinci kez kutluyor. Türkiye pazarına Kasım 2007’de giren marka 31. yaşını da kutlayacağı bu günde tüketicilerine, Eyfel Kulesi’nden 92,3 kat daha uzun yükseklikte, yaklaşık bir milyon adet ücretsiz dondurma dağıtmayı hedefliyor.

Dünyanın en kocaman parçalı ve en sorumluluk sahibi dondurması Ben&Jerry’s, 31 yıldır bir gelenek haline gelen Ben&Jerry’s Dondurma Günü’nü kutlamak için hazırlanıyor. Super-premium dondurma segmenti içinde misyonu ve felsefesiyle farklı bir yerde bulunan Ben&Jerry’s, hayranlarıyla beraber bu özel günde 31. yaşını da kutlayacak. 21 Nisan’da tüm dünyadaki ve İstanbul’un dört farklı noktasındaki dondurma mağazalarında o gün içerisinde yaklaşık bir milyon adet dondurma dağıtılacak. Eyfel Kulesi’nden 92,3 kat daha uzun bir yüksekliğe sahip olan bu miktar tüketicilere ücretsiz olarak verilecek.

31 Yıllık Lezzet Geleneği

Ben&Jerry’s’in hikâyesi 1978 yılında Ben ve Jerry isimli iki okul arkadaşının, Amerika’nın karla kaplı Vermont eyaletinde bir benzin istasyonunda açtıkları dondurma dükkânıyla başladı. Ben&Jerry’s efsanesi, geçen 31 sene içerisinde hayranlarını her zaman eğlendirmeyi ve şaşırtmayı başardı; geleneksel ‘Ben&Jerry’s Dondurma Günü’ bunlardan sadece bir tanesi.

Çok başarılı geçirilen bir yılın ardından ikinci yıllarında dondurma dükkânlarının tüm kapılarını hayranlarına açmaya ve sadık müşterilerini ücretsiz dondurma ile ödüllendirmeye karar veren Ben ve Jerry’nin bu hareketi marka için geleneksel bir kutlama haline geldi.

Türkiye’de ikinci kez 21 Nisan’da 13.00 – 20.00 arasında gerçekleştirilecek olan geleneksel ‘Ben&Jerry’s Dondurma Günü’ için kutlamaya katılabileceğiniz mağazalar:

-Ben&Jerry’s Bağdat Caddesi

-Ben&Jerry’s Cinebonus Kanyon

-Ben&Jerry’s Cinebonus Meydan

-Ben&Jerry’s City’s Nişantaşı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.