Benetton Türkiye, yeni pazarlarda büyümeye devam ediyor

Yeni pazarlarda büyümeye devam eden Benetton Türkiye, Gürcistan'ın kuzeybatısında yer alan Abhazya'nın başkenti Sohum'da...

25.05.2009 - 13:40 | MediaCat

Yeni pazarlarda büyümeye devam eden Benetton Türkiye, Gürcistan’ın kuzeybatısında yer alan Abhazya’nın başkenti Sohum’da, geçtiğimiz günlerde 100 m2’lik bir mağaza açtı. Hız kesmeden yatırımlarına devam eden Benetton Türkiye, Gürcistan’ın ardından Abhazya’da da resmi olarak mağaza açan ilk uluslararası marka unvanını elde etti. Mağazada, United Colors of Benetton ve Benetton 012 ürünleri satışa sunuluyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Benetton Türkiye Genel Müdürü Zeynep Selgur, “Tarihte İpek Yolu’nun denize açılan kapısı olan Abhazya, geniş kıyı şeridiyle, günümüzde turizm ve deniz taşımacılığı açısından stratejik öneme sahip bulunuyor. 1985 yılında Türkiye’de mağaza açan ilk uluslararası marka olduğumuz gibi, Abhazya’da da ilk olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Benetton Türkiye olarak Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’taki yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.