MediaCat

Behzat Ç.’den iPhone uygulaması

Behzat Ç’nin TV’de yayınlanmayan özel içeriklerine ulaşmak için iphone uygulamasını yüklemek gerekiyor… Uygulamada TV’de yayınlanmamış, ceplere özel ‘cep dizisi’ de var…

Behzat Ç.’den iPhone uygulaması

Star TV’de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi bulanan polisiye dizi Behzat Ç.’nin artık bir iphone uygulaması da mevcut.

Uygulamanın en can alıcı bölümü Cep Dizi’ler. Behzat Ç’nin ikinci sezonuyla birlikte başlayan cep dizilerde TV’de yayınlanmayan ama diziyle bağlantılı özel bölümler mevcut. Cep dizi bölümlerinde sürpriz olay ve karakterler yer alıyor.

Uygulamada ayrıca setten fotoğraflar ve kamera arkası videoları, oyuncuların özgeçmişi, yer aldıkları önemli sahnelerin videoları, Behzat Ç ile ilgili basında yer alan haberler ve anket gibi geniş bir içerik ağı bulunuyor. 

Mini cep videosunu izlemek için: http://www.teknogaste.com/behzat-cnin-iphone-uygulamasi-cikti-icinde-ozel-cep-dizisi-var/8902350a-843b-4731-a2f9-7a4d8eeae88f

(Medyatava)

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.