MediaCat

Bediz Eker NYF AME Awards jürisinde

Bediz Eker, AME Awards’ta ödülleri belirleyecek 12 kişilik yönetici jüride yer alacak.

Bediz Eker NYF AME Awards jürisinde

Zorlu pazarlama sorunlarına çığır açan çözümler sunan yenilikçi, cesur ve etkili kampanyaların ödüllendirildiği New York Festivals AME Awards’ta bu yıl yönetici ve büyük jüride görev alacak isimler açıklandı.

Başvuruları değerlendirmek üzere ajans kurucuları, kreatif direktörler, strateji yöneticileri, CEO’lar, planlama yöneticileri ve yönetici ortaklardan oluşan jüride VMLY&R New York Chief Strategy Officer Bediz Eker de yer alacak. Eker, dünya genelindeki beş bölgeden (Asya-Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Ortadoğu & Avrupa) seçilen büyük jürinin online değerlendirmeleriyle kısa listeye kalan başvurular arasından ödülleri belirleyecek 12 jüri üyesinden biri olacak. Yönetici jüri ilk kısa liste değerlendirmesinin ardından canlı video paneliyle bu yılın ödül kazanan kampanyalarını belirleyecek.

2023 AME Awards jüri oturumlarının sonuçları sektör raporu haline getirilerek yıllık AME Raporu’nda paylaşılacak. Yarışmada bu yıl başvuru dönemi 26 Mayıs itibarıyla kapanacak.

New York Festivals AME Awards yönetici jürisine buradan, büyük jürisine ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.