Becel Pratik’in viral filmlerinde Bade İşçil rol alıyor

Becel'in tanıtımı için seri viral filmler.

10.04.2013 - 13:52 | Ali Kuru

Becel Pratik'in viral filmlerinde Bade İşçil rol alıyor

Sıvı Becel Pratik için çekilen ve Bade İşçil‘in rol aldığı keyifli viral reklam filmleri sosyal medyada izleyicileriyle bir araya geldi. Becel Pratik’in özel karışımının mesajları çerçevesinde kurgulanan filmler eğlendiren senaryoları sayesinde viral ruhunu başarılı bir şekilde yansıtıyor.

“Çok sağlıklısınız, bizi bile gömersiniz”

Türkiye’nin kalp sağlığına yönelik ilk margarin markası Becel’in seri viral filmlerinin ilki eski Türk filmleri üzerinden senaryolaştırılan farklı bir tarzla izleyiciyle buluşuyor.

“Kusursuz Düğün”

“Herkes düğünü kusursuz olsun ister ama mutlaka bir şeyler karışır” mesajıyla başlayan ikinci viral film, gelin çiçeği atımı esnasında en arka sıralardan gelinin arkadaşlarını iterek en öne gelen ve adeta havada uçarak çiçeği yakalamayı başaran yaşlı bir kadının esprili anları üzerine kurulu.

“Kek yapmıştım”

Becel’in komşuluk ilişkileri üzerinden senaryolaştırdığı son viral filmi ise, birbirleriyle kek yaparak tanışan iki gencin bir araya gelemeyişini esprili bir dille konu alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.