MediaCat

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

TÜAD tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri, 10. kez araştırma dünyasının en iyilerini ödüllendirdi.

Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından en başarılı araştırma projelerini ödüllendirmek üzere bu yıl 10’uncusu düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde ödüller sahiplerini buldu.

Sunuculuğunu Geveze’nin üstlendiği etkinlik, araştırma & araştırmaveren, reklam & reklamveren, medya, pazarlama, akademi ve iletişim dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Değerlendirmeler sonucunda Alışverişçi Baykuş, Eşitlikçi Baykuş, Global Baykuş, İçgörülü Baykuş, İnatçı Baykuş, İnovatif Baykuş, İtibarlı Baykuş, Sendikal Baykuş, Sosyal Baykuş, Usta Baykuş, Vizyoner Baykuş ve Metodik Baykuş olmak üzere 12 kategoride toplam 39 proje ödüllendirildi.

TÜAD’ın her yıl bilginin gücüne inanan ve araştırma sektörüne katkı sağlayan kişilere verdiği “Bilgi Dostu Baykuş” ödülüyse bu yıl haziran ayında aramızdan ayrılan, Konda Araştırma kurucularından Tarhan Erdem’e verildi. Ödül, Tarhan Erdem adına oğlu Aydın Erdem’e takdim edildi.

Baykuş Ödülleri’nde yılın tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.