Basketbol aşkına!

Spike Lee, Ali G ve Ben Wallace basketbolu destekleyen reklam filmleri için bir araya geldi.

26.10.2005 - 00:00 | MediaCat

Spike Lee, Ali G ve Ben Wallace basketbolu destekleyen reklam filmleri için bir araya geldi. Turner Sports’un desteğiyle basketbolun inceliklerinin gösterileceği reklam filmlerinde Spike Lee, kreatif yönetmen olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Lee’nin yönetmenliğinde yapılan ‘Da Ali G Show’da Ali G Kobe Bryant, Steve Nash, Shaqille O’Neal, Dwayne Wade ve Amare Stoudemire gibi NBA starlarıyla röportajlar yapıyor. Karşılıklı sohbet tarzında, sporcuların soyunma odalarında çekilen filmlerde basketbol yıldızlarının bilinmeyen yönleri gözler önüne seriliyor.

Kampanyayı yöneten TNT ve TBS şirketlerinin pazarlama sorumlusu Jeff Gregor yaptığı açıklamada, bu yaratıcıkta bir kampanyanın basketbol için çok kapsamlı ve yaratıcı bir uygulama olduğunu ve gelecekte getirilerinin çok olacağını belirtti. Hedefledikleri kitlelere ulaşmak için promosyona çok önem verdiklerini de söyleyen Gregor, çektikleri bu filmlerle, basının da desteğiyle daha geniş kitlelere ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.