MediaCat Günleri başladı

MediaCat Günleri’nin ilki Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bugün başladı.Etkinlik çerçevesinde MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Leman Dergisi karikatüristlerinden Kaan Ertem’in konuşmacı olarak katıldığı, pazarlama, reklam ve tasarım konularına ilişkin bilgi ve deneyimlerini iletişim fakültesi öğrencileri ile paylaştıkları bir panel düzenlendi. Panelin ardından, aralarında Metin Üstündağ, Ersin Karabulut, Yiğit Özgür ve Kaan Ertem gibi […]

26.10.2005 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Günleri’nin ilki Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bugün başladı.Etkinlik çerçevesinde MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Leman Dergisi karikatüristlerinden Kaan Ertem’in konuşmacı olarak katıldığı, pazarlama, reklam ve tasarım konularına ilişkin bilgi ve deneyimlerini iletişim fakültesi öğrencileri ile paylaştıkları bir panel düzenlendi.
Panelin ardından, aralarında Metin Üstündağ, Ersin Karabulut, Yiğit Özgür ve Kaan Ertem gibi isimlerin bulunduğu ülkemizin önemli karikatüristleri tarafından tasarlanan dergi kapakları sergisinin açılışı yapıldı. Sergi 30 Kasım tarihine kadar fakültede gezilebilecek.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.