Basit yaşa, basit öde

BKM Express, sosyal medya için hazırladığı tanıtım filmlerine yenilerini ekledi.

17.06.2015 - 14:12 | MediaCat

BKM Express kullanıcıları özgürleştiren, hızlı, güvenli, bir o kadar yalın ve olabildiğince basit bir ödeme seçeneği. Tüm banka kredi kartlarının eklenebildiği bu dijital cüzdan sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden kolayca işlem yapabiliyorlar. Ödeme ve para gönderme işlemlerinin artık çok basit olduğunu ifade etmek isteyen BKM Express, sosyal medya için hazırladığı tanıtım filmlerine yenilerini ekledi. Oyuncu, iş adamı, sporcu… Farklı alanlarda uzmanlaşmış değerli isimler, BKM Express’in teknolojiyi doğru  kullanıp, ödeme süreçlerini hızlandırarak hayatı nasıl basitleştirdiğini anlatıyorlar. “Basit yaşa, basit öde” mesajını veren filmlerde, BKM Express’in herkesin  ihtiyaç duyacağı bir uygulama olduğu vurgulanıyor.

“Teknoloji hayatı basitleştirmek için olmalı” diyen BKM Express’in yeni reklam filmlerinin ilkinde girişimci/iş adamı Sina Afra rol aldı. Sina Afra, girişimci gözüyle fırsatları görme yolunun basit düşünmekten geçtiğini  anlatırken, BKM Express mobil uygulaması üzerinden online alışverişin ne kadar basit şekilde gerçekleştiğini gösteriyor.

[youtube]https://youtu.be/6X3zVEM1U_w[/youtube]

İkinci filmde yer alan oyuncu Sarp Apak ise sinema ve tiyatroda başarılı olmak  için  olabildiğince “basit”   oynamanın  avantaj sağladığını anlatıyor. Bir yandan da maç biletini BKM Express ile arkadaşının cep telefonuna para göndererek satın alıyor.

[youtube]https://youtu.be/IQnopKGrT4Y[/youtube]

Üçüncü filmde rol alan milli basketbolcu Işıl Alben iyi bir basketbolcu olmanın yolunun “basit” oynamaktan geçtiğini söylüyor. Sporcu, aldığı yakıtın ücretini otomobilinden inmeden cep telefonundaki BKM Express uygulaması ile ödüyor.

[youtube]https://youtu.be/B93VMGWGiLk[/youtube]