Barbie’nin ışıltılı yaşamı

Kusursuz bir hayatı anlatan Instagram fotoğraflarının ardındaki ince hesaplar.

11.05.2018 - 16:40 | Arzu Nilay Kocasu

Barbie'nin ışıltılı yaşamı

Barbie kimdir? Barbie eğlencelidir. Çalışkan ve naziktir. Zor kızdır Barbie, uçların insanıdır ve elbette yalnızca Mattel markasının değil, oyuncak dünyasının da en kıymetlilerinden biridir.

Hal böyle olunca, Barbie’nin Instagram hesabını yönetmek de zorlu bir iş olup çıkar tabii. Rüya kızın gıpta edilen yaşamının ölümsüzleştiği karelere ses vermek, Barbie’nin en güzel fotoğraflarının altına hayranlarının ona daha da çok hayran olmalarını sağlayacak o sihirli cümleleri işlemek gerekir… gerekmesine de, bu zorlu görevin altından kim layıkıyla kalkabilir?

Barbie Sosyal Medya Başkan Yardımcısı Kenan Thompson ile Cecily Strong’un, Barbie’nin Instagram paylaşımlarına fotoğraf altı yazıları yazacak birini bulmak için Heidi Gardner, Pete Davidson ve This is America videosuyla son günlerin en konuşulan isimlerinden Donald Glover ile gerçekleştirdikleri mülakat karşınızda.

Kaynak: The Wrap

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.