Banyolar arası kulüp toplantısı

Unilever markalarından Dollar Shave Club yeni reklamında üyelerinin banyolarına misafir oluyor.

12.07.2018 - 14:46 | Arzu Nilay Kocasu

Banyolar arası kulüp toplantısı

2016’da Unilever tarafından 1 milyar dolara satın alınan Los Angeles menşeli startup Dollar Shave Club, yalnızca bir tıraş bıçağı markası olmanın ötesinde üyelerinin birbirlerinden tavsiyeler alabilecekleri ve kendilerini iyi hissetmeleri için onlara destek sağlayabilecek bir kulüp olduğunu anlattığı bir reklam filmi yayınladı.

Objektifini Dollar Shave Club üyesi bir grup insanın banyosuna çevirerek bu mahrem alanda yaşanan eğlenceli ve yer yer utanç verici anlara ortak olan markanın in-house ajansı tarafından hazırlanan reklamda, Dollar Shave Club CEO’su Michael Dubin’i de -iç çamaşırına sokuşturduğu çorapla- görsel bir illüzyon hazırlığındaki bir adam rolünde izlemek mümkün.

“Dollar Shave Club evriliyor” diyor Dubin, Get Ready kampanyasını açıklarken: “Bir startup olarak, size ayda bir kere veya iki ayda bir tıraş bıçağı yollayan bir şirkettik. Oysa artık iyi görünmek, iyi kokmak ve iyi hissetmek için bir banyoda olmasına ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size yollayan bir şirket olma yolundayız.”

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.