MediaCat

Bankacı Klavye’ye emoji takviyesi

Yapı Kredi’den Dünya Emoji Günü’ne özel bir kampanya.

Bankacı Klavye’ye emoji takviyesi

Kendimizi ifade etme çabamızda emoji’lerin emeği büyük. Tüm dünya da bunun farkına varmış olacak ki, 2014 yılından bu yana her sene 17 Temmuz’da #worldemojiday hashtag’iyle Dünya Emoji Günü kutlanıyor.

Emoji’lerin oynadığı rol karşısında tepkisiz kalamayan Yapı Kredi de Dünya Emoji Günü furyasına kendi tasarladığı emoji’ler ile katılıyor. Yapı Kredi, akıllı telefonlardaki mesajlaşma uygulamaları üzerinden para transferi yapılmasına olanak sağlayan Bankacı Klavye’ye yeni emoji’ler ekleyerek, emoji dünyası ile bankacılık işlemlerini daha da yakınlaştırmış oluyor. Yapı Kredi’nin yeni emoji’leri arasında gözlerinde dolar işareti olan robot, paraşütle düşen para gibi eğlenceli bankacılık ikonlarının yanı sıra uyku moduna geçen, dil çıkaran, şarjı biten ve ağlayan robot figürlerini de görüyoruz.

Kampanya kapsamında yayınlanan reklam filminde ise tüketiciye önce emoji’siz hayatın neye benzeyeceği aktarılıyor, sonrasında da yeni eklenen emoji’lerin müjdesi ile birlikte Dünya Emoji Günü kutlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.