“Bana Her Şey Yakışır” dünyaya açılıyor

Türkiye’de ilgi gören özgün yarışma formatı ‘Bana Her Şey Yakışır’, Global Agency ile dünyaya açılıyor.

20.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de ilgi gören özgün yarışma formatı ‘Bana Her Şey Yakışır’, Global Agency ile dünyaya açılıyor. İlk olarak 2011 Nisan ayında Cannes TV Format Fuarında lansmanı yapılan ve ilgi gören format Amerika, İngiltere, Finlandiya ve Almanya’ya da dahil 12 ülkede yayına girmek için gün sayıyor.

Global Agency CEO’su İzzet Pinto, yurtdışında “Shopping Monsters” olarak anılacak olan yarışmanın Ekim ayındaki Cannes TV fuarında da ilgi göreceğini ve 2012 sonuna kadar 40 ülkeye ulaşacaklarını belirtti.

TV Format ajansı Global Agency, “Bana Her Şey Yakışır” ile bir başarıya imza attı. Ekim ayında 5. yılını dolduracak olan Global Agency, şuana kadar 12 ülkenin Shopping Monsters’ı satın aldığını ve ilk olarak Almanya sonrasında da Amerika’da yayına gireceğini açıkladı.

Türkiye’de Cengiz Abazoğlu’nun danışmanı olduğu ve her hafta 5 yarışmacının konsepte uygun olarak haftanın birincisi olmak için yarıştığı formatta alışveriş, moda, dedikodu, rekabet ve yaratıcılık gibi bir çok nokta ön plana çıkıyor.

Konu ile ilgili olarak Global Agency CEO’su İzzet Pinto, “Yine bir Türk formatıyla dünyayı etkisi altına almaya hazırlanıyoruz. ‘’Gelinim Olur musun?’’ ile dünyayı Türk formatlarıyla tanıştırmıştık ve bu sektörde biz de varız demiştik. 2011 Nisan ayındaki Cannes TV Format Fuarında lansmanını yaptığımız “Shopping Monsters” için inanılmaz geri dönüşler almıştık. Ancak her şey o kadar hızlı gelişti ki, bir çok ülke ile sözleşmeler yapıldı. Şuan prodüksiyon hazırlıkları aşamasında olan ülkeler çok yakında bu formatı yayına sokacaklar. İlk olarak Avrupa’da yayına girecek format, Güney Amerika’da bile yayında olacak. 2012 sonuna kadar 40 ülkeye ulaşmış olmayı hedefliyoruz. Ben de yine bu kadar iyi bir formatı temsil etmenin heyecanını yaşıyorum.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.