Aydınlı Grup’un yeni genel müdürü

2011’i İK yılı olarak belirleyen ve bu alanda önemli atılımlar yapmaya hazırlanan Aydınlı Grup, Osman Şentürk’ü ikinci genel müdür olarak transfer etti.

20.09.2011 - 00:00 | MediaCat

2011’i İK yılı olarak belirleyen ve bu alanda önemli atılımlar yapmaya hazırlanan Aydınlı Grup, Osman Şentürk’ü ikinci genel müdür olarak transfer etti. Osman Şentürk, Türkiye perakende sektöründe hizmet veren Aydınlı’da koleksiyon, satış ve pazarlamadan sorumlu olacak.

Aydınlı Grup ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirten Osman Şentürk, grubun 2023 hedeflerine ulaşmak için sürdürülebilir büyüme modelinin kurulmasının öncelikli iş planında yer aldığını kaydetti.

2005’ten bu yana LC Waikiki’de genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Osman Şentürk, onun öncesinde de Eksun Gıda’da Genel Müdür Yardımcısı, Andersen Danışmanlık’ta Deneyimli Analist, Missouri Üniversitesi’nde Bilgi İşlem Danışmanı, Şişecam Holding’de Proje Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyan Şentürk, ardından ABD’deki Missouri Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yaptı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.