MediaCat

Balparmak’a yeni genel müdür

Balparmak Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Balparmak’a yeni genel müdür

Bu yıl 40’ıncı yılını kutlayan Balparmak’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Balparmak’ın yeni genel müdürü Onur Özyurt oldu. Son iki yılını Türk markalarının Güneydoğu Asya’ya açılmasını sağlamak amacıyla Singapur’da geçiren Özyurt, yeni görevinde Balparmak ve Apitera markalarının yeni ürün ve dağıtım kanallarıyla yurtiçindeki mevcut konumunu güçlendirmesine ve yurtdışında yeni pazarlara açılmasına liderlik edecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Onur Özyurt, yüksek lisans derecesini aynı üniversitede ekonomi ve finans alanında aldı. Ardından Harvard İşletme Okulu’nda işletme programını tamamlayan Özyurt, kariyeri boyunca Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlarda ilaç, sağlık, eğlence, perakende ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerinde yönetici ve yönetim kurulu seviyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 2013 yılından bu yana Kopaş Kozmetik Genel Müdürü olarak görev yapan Özyurt, Balparmak ailesine Aralık 2020’de katıldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.